Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Jakie działania marketingowe są zalecane dla firm Health & Beauty?

03-06-2014


http://stats.whitepress.pl/1qvppllffkkq5kvdmfi09w6ewacdxx,11b60788cb5f85a0f0949e2d897aed57Świadomość Polaków w zakresie swojego wyglądu jest coraz większa. Przejawia się to w rosnącym zainteresowaniu ofertą klinik medycyny estetycznej, gabinetów stomatologicznych oraz innych placówek działających w branży Health&Beauty. Konkurencja jest coraz większa, dlatego każda klinika stara się zawalczyć o pacjentów. Łatwo nie jest, dlatego właściciele zadają sobie pytanie - jak przetrwać na rynku i pokonać konkurentów? Odpowiedź jest prosta - zadbać o wizerunek w Internecie.

Dlaczego warto dbać o wizerunek w sieci?

Internet jest potężnym narzędziem, którego potencjał warto wykorzystać, szczególnie w działaniach marketingowych. Teraz większość użytkowników - przyszłych klientów poszukuje informacji na temat konkretnych zabiegów estetycznych czy stomatologicznych właśnie w Internecie. Wpisuje w wyszukiwarkę konkretne hasło i wybiera jedną pośród wielu ofert. Wcześniej jednak czyta dostępne informacje, artykułu tematyczne i w ten sposób wybiera klinikę - eksperta. Dlatego tak bardzo ważne jest zaprezentowanie odpowiedniego wizerunku w Internecie.

Wypromuj klinikę online

Największym błędem, który jest popełniany przez kliniki okazują się być nieodpowiednio dobrane narzędzia marketingowe. Bardzo często nie są one dostosowane do grupy docelowej albo nie uwzględniają specyfiki firmy. Kolejnym problemem jest konieczność „pozbierania się” po drastycznych spadkach strony internetowej z wyników wyszukiwania - taki jest efekt pseudo-profesjonalnego działania agencji-krzaków zajmujących się SEO.

Specjaliści z Marketing System podpowiadają, że istotne znaczenie ma działanie kompleksowe. Należy do e-marketingu podejść holistycznie, zamiast koncentrować się wyłącznie na pozycjonowaniu czy kampanii linków sponsorowanych. I chociaż są to narzędzia dość efektywne, przyczyniają się jedynie do wygenerowania ruchu „podstawowego”. Nie należy zapominać o korzyściach, jakie przynosi obecność w social media, prowadzenie działań z zakresu content marketingu czy marketingu rekomendacji. Wykorzystanie wielu narzędzi do promowania kliniki w Internecie pozwoli na wygenerowanie ruchu alternatywnego, pochodzącego z serwisów branżowych, blogów czy mediów społecznościowych.

Wieloletnie doświadczenie ekspertów z Marketing System przekłada się na wysokie efekty działań w zakresie marketingu internetowego. „Głową” agencji jest Dariusz Jurek - expert SEO, który swoją wiedzę poszerzał w USA, uzyskując certyfikat ukończenia kursu w amerykańskiej firmie SEO - Bruce Clay Inc. Ponadto stale uczestniczy w kursach branżowych, bierze czynny udział w polskiej branży SEO oraz stale monitoruje wszystkie zmiany Google, by jeszcze efektywniej promować kliniki swoich klientów.

Specjaliści z Marketing System szybko reagują na problemy swoich klientów, oferując:

- doradztwo z zakresu vudowy oferty online i jej promowania,
- monitorowanie wizerunku online i szybkie reagowanie na negatywne emocje związane z marką,
- działania prowadzące do zwiększenia ruchu na stronie,
- działania wspomagające powrót witryny na wysokie pozycje w Google po nałożonych karach.
- oraz wiele innych.

Agencja współpracuje z wieloma portalami kobiecymi oraz blogerami z zakresu H&B. Dzięki takiej kooperacji możliwe jest docieranie do jeszcze szerszego grona potencjalnych klientów.

Marketing System to zgrany zespół z bogatą wiedzą, który pomógł już ponad 150 firmom z branży Health& Beauty uzyskać pozytywny wizerunek w Internecie.

Prowadzisz klinikę, która nie jest dostatecznie widoczna w sieci? Chcesz zadbać o jej wizerunek, jednak nie wiesz od czego zacząć? Specjaliści z Marketing System - ze swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem - pomogą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów.

http://stats.whitepress.pl/1qvppllffkkq5kvdmfi09w6ewacdxx,11b60788cb5f85a0f0949e2d897aed57

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta