Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - Kierunki rozwoju fizjoterapii i kosmetologii w aspekcie promocji zdrowia, Poznań 14-15.11.2014

22-08-2014


Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - Kierunki rozwoju fizjoterapii i kosmetologii w aspekcie promocji zdrowia, Poznań 14-15.11.2014

Hotel Ikar
ul. Kościuszki 118
61-717
Poznań

kf


Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii w Poznaniu Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nt. „Kierunki rozwoju fizjoterapii i kosmetologii w aspekcie promocji zdrowia”.

Konferencja jest organizowana z myślą o specjalistach i studentach z dziedziny nauk medycznych, nauk o kulturze fizycznej, nauk o zdrowiu zainteresowanych problemami i osiągnięciami współczesnej fizjoterapii i kosmetologii.

Wydarzenie to będzie miało również charakter szkoleniowy ze względu na liczne warsztaty prowadzone przez specjalistów, a także referaty w dużej mierze dotyczące aspektów praktycznych fizjoterapii i kosmetologii.

Konferencja adresowana jest do osób, których zainteresowania i aktywność zawodowa związane są z następującymi tematami: terapia manualna, fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej, aktywność fizyczna w profilaktyce chorób cywilizacyjnych i promocji zdrowia, problemy skórne i współczesne podejście do procesów starzenia się skóry, rehabilitacja osób starszych, posturologia.

W ramach konferencji przewidziana jest sesja młodych pracowników nauki oraz sesja kół studenckich. Zapraszamy do prezentacji ustnych oraz posterów w formie prezentacji multimedialnej. Treści wystąpień zostaną opublikowane jako streszczenia, planowane jest też wydanie materiałów konferencyjnych, które po recenzji zostaną opublikowane w formie monografii ( 4pkt. MNiSW).

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie http://www.konferencja.wseit.edu.pl

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta