Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Konferencja Kosmetologia – nauka i przyszłość, Łódź 12.03.2016

12-03-2016


 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji „Kosmetologia – nauka i przyszłość”, organizowanej przez Katedrę Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, która odbędzie się w Łodzi 12 marca 2016 roku w Auli Zachodniej Centrum Kliniczno-Dydaktycznego.

kp


Szczególną okazja do spotkanie jest jubileusz 20-lecia powołania pierwszego w Polsce kierunku kosmetologii przy Uniwersytecie (wówczas jeszcze Akademii Medycznej), a także 10-lecie powołania Katedry Kosmetologii.

W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój nauk związanych z działaniem przeciwstarzeniowym, poprawiających wygląd skóry, stąd pragniemy przedstawić Państwu najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii. Mamy również nadzieję, ze spotkanie przyczyni się do nawiązania relacji biznesowych, zaowocuje wymianą doświadczeń i spostrzeżeń, a także będzie miejscem konsultacji z ekspertami.

Konferencja kierowana jest do kosmetologów aktywnie pracujących w zawodzie, właścicieli i managerów salonów kosmetycznych, medycyny estetycznej oraz SPA, producentów i dystrybutorów produktów kosmetycznych, studentów kierunku kosmetologia, pracowników naukowych związanych z rozwojem kosmetologii, jak i lekarzy zainteresowanych dermatologia estetyczną.

Ponadto zapraszamy do podzielenia się własnymi doświadczeniami czy badaniami naukowymi w czasie sekcji plakatowej. Jury złożone z członków naszego Komitetu Naukowego nagrodzi najlepsze prace.

Liczymy, że program konferencji zyska Państwa uznanie, a wygłoszone wykłady staną się podstawą do ciekawych dyskusji.

Dalsze informacje dostępne sa na stronie: www.kosmetologia2016.pl

 

logo

Partnerem Konferencji

 

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta