Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Targi BEAUTY FORUM & SPA, Targi Hair FORUM, Warszawa 24-25.09.2016

25-09-2016


Targi BEAUTY FORUM & SPA, Targi Hair FORUM, Warszawa 24-25.09.2016

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56/62
04-242 Warszawa

Po raz trzeci podczas targów BEAUTY FORUM odbędą się dwa wydarzenia pod jednym dachem - w pierwszej hali będą targi BEAUTY FORUM & SPA, a w drugiej targi Hair FORUM. Na obie imprezy będzie obowiązywał wspólny bilet wstępu.

 

bf

Targi BEAUTY FORUM & SPA od sześciu lat otwierają sezon jesienno-zimowy, w roku 2016 odbędzie się już siódma edycja tej imprezy. W wystawienniczym portfolio targów można znaleźć firmy zajmujące się zarówno koncepcjami spa & wellness, jak także innymi zagadnieniami z zakresu kosmetyki, czy pielęgnacji stóp, dłoni i paznokci.

Fakty: blisko 15 000 zwiedzających, około 450  firm i marek, 11 400 m2 powierzchni wystawienniczej
Koncepcja: Hala wystawiennicza z przejrzystym podziałem na strefy: Wellness & Spa, Kosmetyka, Stopy i paznokcie. Podczas targów mają miejsce różne kongresy (w tym kongres Wellness & Spa) a także mistrzostwa. Cały weekend targowy odbywają się prezentacji i prelekcje na scenie Meeting Point.

Ruszyła już rejestracja na Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White, Mistrzostwa FacePainting Trophy oraz Polskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs.

Wszelkie informacje dostępne na jesien.beauty-fairs.com.pl/odwiedzajacy/mistrzostwa/

Podczas targów BEAUTY FORUM & SPA nie zabraknie także cieszącego się od wielu lat zaufaniem bogatego programu seminariów. Jesteśmy przekonani, że towarzyszące naszym targom kongresy stanowią nie tylko niewyczerpane źródło wiedzy, lecz także pozwalają Państwu dostosować swoje działania do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.

Podczas targów BEAUTY FORUM & SPA będzie można wziąć udział w:

- Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym IFC
- Międzynarodowym Kongresie Pielęgnacji Stóp i Podologii
- Sympozjum Medical Beauty
- Kongres Beauty & Spa


 

hf

Targi HAIR FORUM POLAND  Oprócz powierzchni wystawienniczej, wiele emocji budzą pokazy na scenie Hair Show Point, gdzie przez cały targowy weekend mają miejsce niebagatelne pokazy i prezentacje. Targom towarzyszy również Hair Artist Congress, czyli merytoryczne seminaria, które odbywają się na specjalnej scenie. Takie wydarzenie nie może się także obejść bez ekscytujących mistrzostw skierowanych zarówno do doświadczonych fryzjerów, jak także uczniów.
 
Koncepcja: Kluczowe firmy fryzjerskie pod jednym dachem. Wyjątkowy program dodatkowy mający nie tylko zachwycić ale też zainspirować. Bilet wstępu będzie uprawnia do udziału w targach BEAUTY FORUM & SPA, które odbywają się w tym samym czasie w sąsiadującej hali.

lbf

Organizator
Health and Beauty Media Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 9/10,
02-954 Warszawa
Tel. +48 (22) 858 79 55
http://jesien.beauty-fairs.com.pl/kontakt/

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta