Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

30.Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne SALON WIOSNA 2011, Warszawa 19-20.02.2011

20-02-2011


30.Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne SALON WIOSNA 2011, Warszawa 19-20.02.2011

Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

sw

To największe targi profesjonalnej branży kosmetycznej, gromadzące najwięcej wystawców, marek i zwiedzających. Tu wszyscy wystawcy przedstawiają najnowsze trendy na nadchodzący rok, najnowsze zabiegi, premierowe pokazy. Możliwość spotkań branżowych, pozakuluarowych rozmów i wymiany poglądów. To również spotkania z najlepszymi kosmetyczkami, które na żywo pokazują premierowe zabiegi przy stoiskach firmowych.

Salon Wiosna to również:
- Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny i Warsztaty – tym razem aż 3 rodzaje Warsztatów do wyboru!
- X Mistrzostwa Polski Nail Design KATEGORIA AKRYL i KATEGORIA ŻEL
– Finał Polski
- konkursy dla uczestników targów z atrakcyjnymi nagrodami, w tym Konkurs dla Kosmetyczek z główną nagrodą w wysokości 20 tysięcy złotych!

Targom towarzyszą bogate merytorycznie wydarzenia - Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny „Uroda i nauka” i Warsztaty. Zapewniamy dużą dawkę wiedzy i doświadczeń! Zapraszamy do poznania nowych wykładowców i spotkania tych, którzy są już znani, a wszyscy przedstawią nowe i interesujące tematy.

W sobotę zapraszamy na Kongres oparty na tematyce z dziedzin kosmetologii, dermatologii, podologii, naturopatii, psychologii i masażu. Wystąpią na nim między innymi Yves Coatmeur, który na specjalne życzenie wielu uczestników poprzednich edycji kongresów kosmetycznych kontynuować będzie temat zastosowania naturopatii w gabinecie kosmetycznym. Dr n.med. Jacek Koselak  wystąpi z wykładem „Wpływ zaburzeń mikrokrążenia i deformacji ortopedycznych na najczęściej występujące problemy podologiczne, a dr Jolanta Ignaszewska - Kühbauch poradzi, jak zmniejszyć napięcia mięśni karku i odciążyć kręgosłup szyjny – bo ból karku to problem wielu kosmetyczek, pojawia się, gdy mięśnie są „przepracowane”. Tak zdarzyć się może np. podczas wielogodzinnej pracy przy nadmiernym pochylaniu głowy. Monika Grudnik - Wroniszewska uzasadni, dlaczego w pielęgnacji cery dojrzałej warto i trzeba stosować kosmetyki ze składnikami aktywnymi. Pojawią się dwa tematy związane z masażem – znany masażysta Piotr Szczotka omówi zagadnienie „Manualnego drenażu limfatycznego twarzy, a Natalia Latecka zajmie się „Zastosowaniem ajurwedy w praktyce”. Monika Złakowska, specjalistka ds. szkoleń przekona, że „Inwestycja w rozwój pracownika a korzyści dla Twojego salonu” to jasna zależność, gdyż pod hasłem inwestycja kryją się  nie tylko zagadnienia związane ze szkoleniami(zawodowymi, interpersonalnymi) ale także dobre zarządzanie – świadome zarządzanie salonem, stworzenie zgranego zespołu. W dobie ostrej konkurencji na rynku pojawia się potrzeba  bycia wyjątkowym salonem, który ma to „coś” i klienci chcą wracać. Nasz pracownik może być świetnym specjalistą, ale jeżeli nie będzie utożsamiał się z firmą, swoimi klientami, nie będzie się czuł doceniany to nigdy nie będzie nam przynosił takich korzyści, jakich od niego oczekujemy. Katarzyna Olschowka wskaże kierunki rozwoju gabinetów w wykładzie „Rok 2011 – dofinansowywanie mikroprzedsiębiorstw – gabinetów kosmetycznych”.

W niedzielę odbędą się Warsztaty: „Najnowsze informacje o projektach unijnych w roku 2011”, prowadzone przez Katarzynę Olschowkę, Warsztaty  „Masaż w podologii - problemy zdrowotno-estetyczne” obejmujące pracę z tkankami miękkimi w profilaktyce ostróg piętowych, haluksów i obrzęki oraz zwłóknienia  w obrębie stóp i łydek, prowadzone przez Ewę Mikułę oraz Kurs „Ajurwedyjski masaż głowy i ramion” , prowadzony przez Natalię Latecką.

Organizatorem Salonu Wiosna 2011
jest Związek Pracodawców - Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej, patronem medialnym - magazyn Kosmetyka Profesjonalna oraz Salon i Elegancja, partnerem internetowym -  serwis SuperPani.pl, partnerem SPA - Magazyn Eden i Spa.


Wszelkich informacji udziela organizator SALONU WIOSNA 2011
Związek Pracodawców -Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Dygasińskiego 16
01-603 Warszawa
tel. +48 22 635 88 66

Źródło: www.zpwkp.pl

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta