Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Beauty

Centrum powstało w 2002 roku i cały czas dynamicznie się rozwija. Ciągle zwiększamy ofertę o nowe zabiegi, dwukrotnie powiększyliśmy powierzchnię. Do dyspozycji klientów mamy siedem gabinetów kosmetycznych, w których wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. W dwóch z nich znajdują się kabiny prysznicowe.

Dwa gabinety przeznaczyliśmy na zabiegi wyszczuplające i na masaż urządzeniem Endermologie. Kolejny gabinet jest przeznaczony na zabiegi SPA. W każdym gabinecie jest tylko jedno stanowisko kosmetyczne, co stwarza miłą i intymną atmosferę. W oddzielnym gabinecie przyjmuje lekarz dermatolog, który udziela porad i wykonuje zabiegi likwidujące zmarszczki oraz świadczy szereg innych usług z zakresu medycyny estetycznej.

Nasze kosmetyczki oraz fizjoterapeutki są najlepszymi fachowcami w swoich specjalnościach. Kilka razy w roku biorą udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, śledzą na bieżąco nowości, aby je szybko wprowadzać do naszego Centrum. Bogata oferta zabiegów, miła, intymna atmosfera, cisza w gabinetach, fachowa obsługa - to atuty, które na pewno przyciągną państwa do "Beauty"!

Strona Internetowa:www.beauty.com.pl
Wizytówka:www.beauty.KosmetykawPolsce.pl
Email:centrum@beauty.com.pl
Telefon:+48 42 630 21 31
+48 663 14 00 15
Ulica:ul. Gdańska 91/93
Kod pocztowy i Miasto:90-613 Łódź
Województwo:Łódzkie
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta