Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Beauty Nova

Centrum Dystrybucji i Kształcenia mgr kosmetologii Lucyny Kmiotek BeautyNova działa od marca 2004 roku. W styczniu 2010 zostało przeniesione do nowej siedziby na ul.Wólczańską 56 w Łodzi. Właścicielem firmy jest absolwentka Uniwersytetu Medycznego mgr kosmetologii Lucyna Kmiotek, która w zawodzie kosmetologa pracuje od 13 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala na dynamiczny rozwój firmy oraz wdrażanie w życie nowych pomysłów.

Hurtownia kosmetyczna BeautyNova oferuje wyposażenie gabinetów kosmetycznych, kosmetyki profesjonalne i detaliczne, sprzęt kosmetyczny, szkolenia w zakresie manicure, pedicure klasyczny i leczniczy, kwasy medyczne, mikrodermabrazja, ultradźwięki, akryl, żel, depilacja ,henna, przedłużanie rzęs. Jako jedyna w Łodzi prowadzi sprzedaż kosmetyków z medycyny estetycznej firmy Filorga, Mediderma oraz Cosmelan. Umożliwia kontakty i współpracę gabinetów z lekarzem dermatologiem,chirurgiem estetycznym.

Strona Internetowa:www.beautynova.pl
Wizytówka:www.beautynova.KosmetykawPolsce.pl
Email:sklep@beautynova.pl
Telefon:+48 42 674 04 02
+48 500 415 114
Ulica:ul. Wólczańska 56
Kod pocztowy i Miasto:90-608 Łódź
Województwo:Łódzkie
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta