Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
DEA Centrum Estetyki Ciała

Centrum Estetyki Ciała to idealne miejsce na relaks dla całych rodzin oraz dla osób odpoczywających indywidualnie. Wykwalifikowany personel doradzi w doborze zabiegów i przygotuje indywidualny harmonogram sesji. Goście centrum wellness mogą skorzystać z masaży przynoszących odpreżenie dla zmęczonego ciała oraz takich, które przyśpieszają spalanie tkani tłuszczowej jak i skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

W centrum SPA można skorzystać z zabiegów presoterapii, które skutecznie i długotrwale usuną cellulit, zabiegów fotoodmładzania dla między innymi twarzy, szyi i dekoltu, oraz depilacji laserowej, której efekty działania utrzymują się przez wiele lat. W Centrum Estetyki Ciała możesz poddać się również szerokiej gamie zabiegów odmładzania, ujędrniania i wyszczuplania. Wykonamy dla Ciebie również profesjonalny makijaż permanentny, który podkreśli świeżość i naturalność Twojej twarzy.

Strona Internetowa:www.centrumestetykiciala.pl
Wizytówka:www.dea.KosmetykawPolsce.pl
Email:kontakt@CentrumEstetykiCiala.pl
Telefon:+48 22 245 43 13
Ulica:ul. Sapieżyńska 8
Kod pocztowy i Miasto:00-215 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta