Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Galaxy

Solarium "Galaxy" rozpoczęło świadczenie usług w zakresie opalania 29 lipca 2006 roku. Pozyskaliśmy już grono stałych, zadowolonych klientów i w dalszym ciągu prowadzimy dynamiczny rozwój naszej firmy. Nasze solarium to charakterystyczne, eleganckie wnętrze z klimatyzacją, miłą atmosferą i przyjemną muzyką, gdzie zawsze można poczytać bieżącą prasę, a kawa, herbata i woda jest na życzenie klienta. Solarium "Galaxy" uzyskało status salonu patronackiego firmy "Soleo". Posiadamy również Certyfikaty wydane przez Polski Związek Solaryjny.

Zatrudniamy przeszkolonych pracowników, którzy doradzą indywidualny czas opalania każdemu klientowi, stosownie do typu skóry, poinformują o zasadach bezpiecznego korzystania z urządzeń opalających oraz zaproponują odpowiedni kosmetyk przyśpieszający opalanie skóry lub utrwalający opaleniznę, w zależności od preferencji klienta. Nasz personel na bieżąco uczestniczy w szkoleniach i kongresach organizowanych przez Polski Związek Solaryjny, mający na celu podniesienie jakości świadczonych usług oraz bezpieczeństwa naszych klientów.

Strona Internetowa:www.galaxy.slupsk.pl
Wizytówka:www.galaxy.KosmetykawPolsce.pl
Email:solarium@galaxy.slupsk.pl
Telefon:+48 59 842 55 00
Ulica:ul. A. Mickiewicza 54/2
Kod pocztowy i Miasto:76-200 Słupsk
Województwo:Pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta