Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Instytut Estetyczny

Instytut Estetyczny jest gabinetem kosmetyki i medycyny estetycznej działającym na rynku od 2006 roku i dzięki Państwu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Posiadamy szeroką gamę usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii twarzy opartej na najwyższej jakości sprawdzonych preparatach oraz zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabiegowych. Otrzymaliśmy m.in. wyróżnienie od Miesięcznika „Uroda" w 2008 r. za wysoką jakość usług i obsługi klienta. 

Osoby wykonujące zabiegi to kosmetyczki z wieloletnim doświadczeniem oraz kosmetolodzy po Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (najlepsza szkoła wyższa w zakresie studiów kosmetologicznych w Polsce) oraz lekarze z wieloletnim doświadczeniem.

Obok profesjonalnych usług wykonujemy również bezpłatne konsultacje z zakresu kosmetologii twarzy i ciała. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją na której określany jest program zabiegów oraz porady w zakresie pielęgnacji skóry w domu. Drodzy klienci, pamiętajmy, że uzyskanie odpowiednich efektów leczenia oparte jest na systematyczności i stosowaniu się do właściwych zaleceń. Pragniemy, aby dbanie o skórę było systematycznym procesem, dzięki czemu uda się uzyskać długofalowe i piękne efekty.

Strona Internetowa:www.instytutestetyczny.pl
Wizytówka:www.instestetyczny.KosmetykawPolsce.pl
Email:info@instytutestetyczny.pl
Telefon:+48 22 825 34 57
Ulica:Al. Niepodległości 227/233
Kod pocztowy i Miasto:02-087 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta