Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Kosmedica

Kosmedica Gabinety Kosmetyki Profesjonalnej & Spa cieszą się Państwa uznaniem od wielu lat. Z każdym rokiem doskonalimy i wzbogacamy naszą ofertę proponując Państwu pełną gamę profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej twarzy i ciała. Od 10 lat specjalizujemy się przede wszystkim w depilacji laserowej pozwalającej na stałe usunąć zbędne owłosienie z każdej części ciała, a także w modelowaniu i odmładzaniu sylwetki oraz twarzy przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń takich jak – Focus Rf, BeauTytek, Mezoterapia BDR, oraz preparatów: Botox, Restylana, Aquamid. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy oraz ciała rozpoznawalną i unikalną marką, a także mikrodermabrazji diamentowej i peelingu kawitacyjnego. 

Wykonujemy zabieg makijażu trwałego, którego efektem jest niezwykle dyskretny i piękny dotyk koloru sprawiający, iż nasze klientki czują się zadbane przez cały dzień. Aby mogli Państwo oczyścić swoje ciało z toksyn proponujemy zabieg hydrocolonoterapii oraz terapii antynikotynowej. Zapraszamy również do naszego SPA, stworzonego po to by nieść piękno, relaks i harmonię. W kameralnej atmosferze, przy dźwiękach muzyki i blasku świec poprzez kojący masaż w aromatycznych nutach olejku odrodzimy ciało i zmysły. Oferujemy zabiegi w ciepłym i przyjaznym miejscu, w którym każdy z Państwa poczuje się wyjątkowo.

Staramy się spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów i wspólnie tworzyć doskonały wizerunek firmy. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy wykorzystują podczas pracy najnowocześniejsze metody i osiągnięcia światowej kosmetologii.

Strona Internetowa:www.kosmedica.pl
Wizytówka:www.kosmedica.KosmetykawPolsce.pl
Email:warszawa.grenadierow@kosmedica.pl
warszawa.mroczna@kosmedica.pl
Telefon:+48 22 252 77 06
+48 22 877 27 72
Ulica:ul.Grenadierów 29
Kod pocztowy i Miasto: Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta