Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Sunrays

Jesteśmy prężnie działającą w branży solaryjnej firmą. Zarówno na stronach internetowych, w broszurach jak i w naszej siedzibie w Cielu koło Bydgoszczy znajdą Państwo szeroki wybór solariów nowych oraz używanych, lamp opalających, kosmetyków do opalania, akcesoriów do solarium, a także kosmetyków pielęgnacyjnych i urządzeń kosmetycznych. Współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi solaria i lampy: Ergoline, Q-med, MegaSun, UWE i innymi.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem SmartPuls - urządzenia IPL do trwałego usuwania owłosienia, odmładzania i usuwania przebarwień. Oferujemy profesjonalną i uprzejmą obsługę. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas Państwo potrzebują dzięki przedstawicielom handlowym działającym na terenie każdego województwa, a także dzięki sklepowi internetowemu. Dbamy o naszych klientów proponując im obsługę serwisową na terenie całego kraju. Gwarantujemy uczciwość i jakość naszych usług. Aby bliżej zapoznać się z nasza ofertą zapraszamy do przeglądania strony internetowej SUNRAYS. Mamy nadzieję, że będziemy z Państwem pomyślnie współpracować.

Strona Internetowa:www.sunrays.pl
Wizytówka:www.sunrays.KosmetykawPolsce.pl
Email:sunrays@sunrays.pl
Telefon:+48 052 582 88 88
Ulica:ul.Ułańska 10
Kod pocztowy i Miasto:86-005 Ciele
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta