Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

Praktyczny wymiar kosmetologii we WSEiT

Zachęcamy do studiowania kosmetologii na naszej Uczelni. Oferujemy studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kształcimy adeptów kosmetologii w oparciu o nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w kosmetologii. Prowadzone wykłady i zajęcia mają wymiar praktyczny.

Nowością są realizowane w ciągu studiów bezpłatne warsztaty i seminaria, w których uczestnictwo potwierdzone będzie dodatkowymi certyfikatami w następujących tematach:

  • Zastosowanie wysokoenergetycznych źródeł światła w kosmetologii
  • Metody relaksacyjne w kosmetologii
  • Kompleksowa terapia cellulitu
  • Praca z blizną oraz postępowanie kosmetologiczne po zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej

Dzięki współpracy Uczelni ze znaczącymi firmami zajmującymi się produkcją, dystrybucją nowoczesnych kosmetyków i sprzętu, studenci kierunki Kosmetologia poznają nowoczesne preparaty i urządzenia wykorzystywane  w kosmetologii, medycynie estetycznej czy fizjoterapii.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii daje możliwość kształcenia umiejętności zawodowych pod nadzorem doświadczonej kadry praktyków takich jak: kosmetolodzy, lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, biotechnolodzy, czy fizjoterapeuci. Zajęcia odbywają się we własnych nowoczesnych pracowniach.

Uczelnia stwarza możliwość do rozbudowania swojego portfolio zawodowego, dzięki ścisłej współpracy z firmami kosmetycznymi takimi jak :, Farmona, Fenice, Yasumi, Vanite czy Nail Selection, Blomdhal. Firmy te przeprowadzają liczne certyfikowane szkolenia i pokazy kosmetyczne, w których chętnie uczestniczą studentki Kosmetologii, ponieważ są one deceniane przez pracodawców w kraju i zagranicą.

Organizowane na terenie Uczelni Sympozja Kosmetyczne cieszące się dużym zaangażowaniem ze strony studentek, wykładowców, firm kosmetycznych i osób z zewnątrz związanych z branżą kosmetyczną.

Połączenie świata nauki i środowiska biznesu zaowocowało stworzeniem innowacyjnego programu kształcenia, opartego na praktyce i wiedzy specjalistycznej.

Zatem studiuj i rozwijaj się z pasją na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii.

Rekrutacja od 1 czerwca!

Zapraszamy!

Strona Internetowa:www.wseit.edu.pl
Wizytówka:www.wseit.KosmetykawPolsce.pl
Email:rekrutacja@wseit.edu.pl
Telefon:+48 61 832 77 76
Ulica:Grabowa 22
Kod pocztowy i Miasto:61-473 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta